Vishay CRCW020130K1FKED
50mW Thick Film Resistors 30V ±1% ±100ppm/℃ 30.1kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW020130K1FKED.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+29.22%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 27.4kOhm 0.05W 1/20W
Res Thick Film 0201 28.7K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
0201 100PPM 28K Ohms 1% Thick Film Surface Mount Chip Resistor
PanasonicERJ-1GNF3012C
Res Thick Film 0201 30.1K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1GEF3012C
Res Thick Film 0201 30.1K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
50mW Thick Film Resistors ±200ppm/℃ ±1% 30.1kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW020130K1FKED fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0201 30.1K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 30.1kOhm 0.05W 1/20W
CRCW Series 0201 0.05 W 30.1 kOhm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 30100ohm, 30V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0201
SMD Resistor 0201 30.1KΩ ±1% 1/20W ±100ppm/℃