Vishay CP0010160R0JE313
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 160ohm, 40V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CP0010160R0JE313.
JRH Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2006-11-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP2176085-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 9W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP7WS150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 160ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP500JB-160R
Axial FIXED RESISTOR SQP 0.374x 0.354Rectangularx0.866L 9.50mmx9.00mmx22.00mm 5W 160Ohm ±5%
TE Connectivity / AMP6-1879352-6
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 160ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CP0010160R0JE313 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 160 Ohm 5% 10W ±300ppm/°C Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
RES 160 OHM 10W 5% AXIAL
160¦¸ ¡À5% 10W ¡À300ppm/¡æ 48mm*10mm*11.91mm
CP-10-3 160 5% E31 e3