Vishay CP0005330R0JE3191
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 40.6202V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CP0005330R0JE3191.
JRH Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-07-22
LTD Date2021-01-22
Pièces détachées
TE ConnectivityEP7W330RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-2176082-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-2176082-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 330ohm, 1000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP500JB-330R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP10AJB-300R
300 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Res
Descriptions
Descriptions de Vishay CP0005330R0JE3191 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound/Metal Oxide 330 Ohm 5% 5W ±300ppm/°C Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
RES 330 OHM 5W 5% AXIAL
330¦¸ ¡À5% 5W ¡À300ppm/¡æ 22.22mm*9.52mm
CP-5-91 330 5% E31 e3