Vishay CMF60249K00FKEB70
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 249000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF60249K00FKEB70.
Tendance sur 3 mois:
-31.98%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Stackpole ElectronicsRNF12FTD249K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 249000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 249000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 249000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-249K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 249000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD249K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 249000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 237000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF60249K00FKEB70 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR CMF 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 1W 249kOhm ±100ppm/C
RES 249K OHM 1W 1% AXIAL
CMF-60-70 249K 1% T-1 EB e3
249K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ ,D3.7XL8.7MM 8.74mm
249K OHM 1% 50PPM 1W