Vishay CMF55900R00FKR670
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 900ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF55900R00FKR670.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 9 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+14.59%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 909ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 953ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 887ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 825Ohm 0.6W
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF55900R00FKR670 fournies par ses distributeurs.
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 900Ohms 0.5W 1/2W
RES 900 OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55-70 900 1% T-1 RE6
900¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 6.1mm