Vishay CMF551K5400BHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 1540ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF551K5400BHEB.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 1560ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1650ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1500ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1400ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1670ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF551K5400BHEB fournies par ses distributeurs.
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±50ppm/C 1.54kOhms 0.5W 1/2W
RES 1.54K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
CMF-55 1.54K .1% T-2 EB e3
1.54K¦¸ ¡À0.1% 500mW ¡À50ppm/¡æ 6.1mm*2.29mm