Vishay CMF5516K900FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 16900ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF5516K900FHEK.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupMF0207FTE52-16K9
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 16900ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 16900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 16900ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F18K
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 18000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF5516K900FHEK fournies par ses distributeurs.
RES 16.9K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55 16.9K 1% T-2 EK e3
16.9K¦¸ ¡À1% 500mW ¡À50ppm/¡æ 6.1mm
Resistance:16.9kohm; Product Range:CMF Series; Power Rating:500mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case / Package:Axial Leaded; Voltage Rating:250V; Resistor Technology:Metal Film; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C RoHS Compliant: Yes