Vishay CMF50750R00FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 750ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF50750R00FHEB.
Newark
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
Datasheet5 pagesIl y a 12 ans
element14 APAC
Farnell
Tendance sur 3 mois:
+18.23%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 750ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 750ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD750R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 750ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-750R
Yageo GroupMFR-25FRF52-750R
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF50750R00FHEB fournies par ses distributeurs.
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 750Ohms 0.25W 1/4W
CMF Series Ø 1.65 x 3.81 mm 0.25 W 750 Ohm ±1 % ±50 ppm/°C Metal Film Resistor
RES METAL FILM 750 OHM 1/4W +/-1% AXIAL
RESISTOR, METAL FILM, 750 OHM, 250 MW, 1%
RESISTOR, METAL FILM, 750 OHM, 250 MW,; RESISTOR, METAL FILM, 750 OHM, 250 MW, ± 1%; Resistance:750ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:250mW; Voltage Rating:200V; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Metal Film