Vishay CMF50249R00FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 249ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF50249R00FHEB.
element14 APAC
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
Datasheet5 pagesIl y a 11 ans
Newark
Farnell
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+24.48%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 249ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 243ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 232ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 249ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-249R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 249ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-249R
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF50249R00FHEB fournies par ses distributeurs.
CMF Axial Axial Through Hole Resistor 卤1% 卤50ppm/C 249Ohms 0.25W 1/4W
RESISTOR;METAL FILM;RES 249 OHMS;PWR-RTG 0.1 W;TOL 1%;AXIAL;TAPE & REEL
RESISTOR, METAL FILM, 249 OHM, 250 MW, 1%, FULL REEL
Res Metal Film 249 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/C Epoxy AXL T/R