Vishay ALSR0568R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 18.4391V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0568R00JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J68RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J68R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J68RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 68ohm, 26.077V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1623771-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 18.4391V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0568R00JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 68Ohm ±30ppm/C
RES 68 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 68 5% E12 e3
68¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm