Vishay ALSR054K500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4500ohm, 150V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR054K500JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J4K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4500ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4500ohm, 116.1895V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J4K5
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 4500ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J4K5
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4500ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4700ohm, 153.2971V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4700ohm, 118.7434V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR054K500JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 4.5kOhm ±30ppm/C
RES 4.5K OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 4.5K 5% E12 e3
4.5K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm