Vishay ALSR05400R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 44.7214V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR05400R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J400E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J400
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J400E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 400ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 400Ohm 3W
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 400Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 44.7214V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR05400R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 400Ohm ±30ppm/C
RES 400 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 400 5% E12 e3
400¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm