Vishay ALSR052R000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 3.1623V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR052R000JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J2R0E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 2Ohm 5W
Ohmite45J2R0
Res Wirewound 2 Ohm 5% 5W ±50ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 3.162V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsNWW5JT2R00
Fixed Resistor, Wire Wound, 5.1W, 2ohm, 3.1938V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J2R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 330V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR052R000JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 2Ohm ±50ppm/C
RES WIREWOUND 2 OHM 5W 5% AXIAL
2¦¸ ¡À5% 5W ¡À50ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm