Vishay ALSR0525R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 11.1803V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0525R00JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
-1.41%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J25RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 25Ohm 5W
Wirewound Resistors, High Energy, Silicone Coated, Axial Lead
Ohmite25J25R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J25RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 25Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 25ohm, 8.6603V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0525R00JE12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 25 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
Resistor, 25 Ohm, 5 Watt, Axial, 5pct.
25¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm