Vishay ALSR0512K50JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 12500ohm, 250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0512K50JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J12K5E
Res Wirewound 12.5K Ohm 5% 5W ±30ppm/°C Vitreous Enamel AXL
Ohmite25J12KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 12000ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 13500ohm, 259.8076V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J12KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 12000ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ12K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 12000ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0512K50JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 12.5kOhm ±30ppm/C
RES 12.5K OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 12.5K 5% E12 e3
12.5K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm