Vishay ALSR03750R0JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 750Ohm 3W
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR03750R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Ohmite23J750E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.237V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J680E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 680Ohm 3W
Ohmite23J800
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 48.9898V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 680ohm, 45.1664V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR03750R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 750 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
750¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm