Vishay ALSR0350R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 12.2474V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0350R00JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
VISHAY CW02B50R00JE12HE RESISTOR, WIREWOUND, 50R, 5%, AXIAL
Ohmite23J50RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J50R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J47RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 50ohm, 15.8114V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 50ohm, 22.3607V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0350R00JE12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 50 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
Axial Axial ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 50Ohms ±30ppm/C