Vishay ALSR0333R00JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 33Ohm 3W
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0333R00JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Tendance sur 3 mois:
-5.99%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Ohmite23J33RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J33R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 33ohm, 9.083V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 30ohm, 9.4868V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite22J33RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 33ohm, 65V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 35ohm, 10.247V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0333R00JE12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 33 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
33¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm