Vishay ALSR0315R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 6.7082V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0315R00JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite23J15RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J15R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J15RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 15Ohm 10W
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 15ohm, 12.2474V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 15ohm, 12.247V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0315R00JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 15Ohm ±30ppm/C
RES 15 OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 15 5% E12 e3