Vishay AC07AT0002000JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 200ohm, 37.4166V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay AC07AT0002000JAC00.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2018-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay AC07AT0002000JAC00 fournies par ses distributeurs.
Resistor Wirewound 200 Ohm 5% 7W -80ppm/°K to -10ppm/°K Cemented Axial Leaded T/R
AC07AT 200R 5% AC