Vishay AC05000001800JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 5% +/-Tol, 80ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay AC05000001800JAC00.
element14 APAC
Datasheet12 pagesIl y a 5 ans
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Datasheet9 pagesIl y a 11 ans
IHS
HQonline
Farnell
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-52.88%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
VISHAY AC03000001800JAC00 Through Hole Resistor, 180 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
TE ConnectivityER74180RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ180R
Through Hole Resistor, Rox Series, 180 Ohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE Connectivity1-1625890-7
Through Hole Resistor, Rox Series, 180 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 180ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay AC05000001800JAC00 fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, WIREWOUND, RES 180 OHMS, PWR-RTG 5 W, TOL 5%,AXIAL, CERAMIC CORE
Res Wirewound 180 Ohm 5% 5W -80ppm/°C to -10ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
AC Series Ø7.5 x 18 mm 5W 180 Ohm ±5% -10/-80 ppm/K Cemented Wirewound Resistor
Axial Axial AC 0.295Diax0.709L 7.50mmx18.00mm 5W 180Ohms -10/ -80ppm/C