Vishay 138D107X9060F2
Capacitor, Tantalum, Non Solid, Polarized, 60V, 100UF, Through Hole Mount, Axial
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay 138D107X9060F2.
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 2 ans
Datasheet8 pagesIl y a 14 ans
Future Electronics
Newark
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Cap Tant Wet 100uF 60V 10% (7.92 X 20.22mm) Axial 2.5 Ohm 125C Automotive Tray
Yageo GroupT110C107K010AS
Cap Tant Solid 100uF 10V 10% (7.34 X 17.42mm) Axial 1 Ohm 125C Bulk
Yageo GroupT110C107K010AT
100UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 10 V DC +/-10%, T110 SERIES
Cap Tant Wet 100uF 10V 10% (7.52 X 17.86mm) Axial 3 Ohm 125°C Plastic Tray
CAPACITOR;TANTALUM;CAP 100UF;TOL 10%;WET TANTALUM;VOL-RTG 60 VDC;T2 SIZE
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (wet), 75V, 10% +Tol, 10% -Tol, 110uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay 138D107X9060F2 fournies par ses distributeurs.
Cap Tant Wet 100uF 60V 10% (7.92 X 20.22mm) Axial 2.5 Ohm 125C Plastic Tray
Tantalum Capacitor, 100 uF, 60 V, ± 10%, -55 °C, 125 °C, Axial Leaded