Vishay 135D227X9030F6E3
Capacitor; Tantalum; Wet; Cap 2200 Uf; Tol 10%; Vol-rtg 30VDC; Case Size F
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay 135D227X9030F6E3.
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 2 ans
Newark
element14 APAC
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+12.50%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
109D Series 220 uF ±10 % 30 V Axial Through Hole Wet Tantalum Capacitor
Cap Tant Wet 220uF 30V 10% (7.14 X 16.28mm) Axial 2.53 Ohm 200C
Yageo GroupT110D227K010AS
Cap Tant Solid 220uF 10V 10%( 8.92 X 19.96mm) Axial 0.6 Ohm 125C Bulk
Cap Tant Solid 220uF 10V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial 125C Bulk
Cap Tant Solid 220uF 10V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial (0.1%FR) 125C Bulk
Yageo GroupT262D227K010MS
Cap Tant Solid 220uF 10V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial (1%FR) Bulk
Descriptions
Descriptions de Vishay 135D227X9030F6E3 fournies par ses distributeurs.
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (wet), 30V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
CAPACITOR, TANTALUM, 220UF, 30V, AXIAL
Specialty Ceramic Capacitors 220uF 30V 10% 2.5 Ohm Plastic Tray
Tantalum Capacitor; Capacitor Type:Wet; Capacitance:220µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Series:135D; Voltage Rating:30VDC; Capacitor Dielectric Type:Tantalum; Package/Case:F; Termination Type:Axial Leaded ;RoHS Compliant: Yes