Vishay WSLS2512R0100FHEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.01ohm, 0.1V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSLS2512R0100FHEB.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Factory Futures
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Res Metal Strip 2512 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Metal Strip 2512 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityTL3AR01FTDG
TL Series 2512 0.01 Ohm 1 W ±1 % ±75 ppm/°C Surface Mount Metal Foil Resistor
TE ConnectivityTL3AR01F
Res Metal Foil 2512 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Epoxy Pad SMD Cut Tape
TE ConnectivityTL3AR01F
Descriptions
Descriptions de Vishay WSLS2512R0100FHEB fournies par ses distributeurs.
WSLS 2512 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±75ppm/C 10mOhms 1W
10m¦¸ ¡À1% 1W ¡À75ppm/¡æ 2512 6.35mm*3.18mm*890¦Ìm