Vishay WSLP1206R0190FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.019ohm, 0.1378V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSLP1206R0190FEA.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WSLP1206R0190FEA fournies par ses distributeurs.
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLP1206.0191%EAE3
RES 0.019 OHM 1% 1W 1206
WSLP1206 .019 1% EA e3