Vishay WSL1206R0190FEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.019ohm, 0.0689V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSL1206R0190FEB.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WSL1206R0190FEB fournies par ses distributeurs.
Res Metal Strip 1206 19MilliOhm 1% 1/4W ±75ppm/°C Molded T/R
RES 0.019 OHM 1% 1/4W 1206
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.25W,0.019 OHMS,1% TOL, POWER METAL STRIP