Vishay RN60D5233FBSL
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 523000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RN60D5233FBSL.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
New Yorker Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Yageo GroupMFR-25FBF52-523K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 523000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 523000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 499kOhms 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 475000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 560000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD511K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 511000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RN60D5233FBSL fournies par ses distributeurs.
RES 523K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-60 523K 1% T-1 RN60D5233F BSL