Vishay RN55D5363FRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 536000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RN55D5363FRE6.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 9 ans
New Yorker Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupMFR-25FRF52-536K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 536000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD562K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 562000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 487000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 487kOhms 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 500000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 511000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RN55D5363FRE6 fournies par ses distributeurs.
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 536Kohms 1% 100ppm
Rn55D, +/-100 Ppm, 536 Kohm, +/-1 % |Vishay RN55D5363FRE6
CMF-55 536K 1% T-1 RN55D5363F RE6