Vishay RN55D21R0FRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 21ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RN55D21R0FRE6.
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 19.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD22R1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 22.1ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD20R0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 20ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 22.1ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/1RN60 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 20Ohms 0.25W 1/4W
Descriptions
Descriptions de Vishay RN55D21R0FRE6 fournies par ses distributeurs.
Resistor,metal Film,21Ohms,200Wv,1+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc,rn55-Milstyle |Vishay RN55D21R0FRE6
Military MIL-R-10509/7RN55 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 21Ohm 0.125W 1/8W
Metal Film Resistors 1/8watt 21ohms 1% 100ppm
CMF-55 21 1% T-1 RN55D21R0F RE6
21¦¸ ¡À1% 125mW ¡À100ppm/¡æ 6.1mm