Vishay CW02C1R000JS70
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 1ohm, 1.581V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW02C1R000JS70.
New Yorker Electronics
DigiKey
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Ohmite43J1R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43J1R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW3J1R0E
Wirewound Res.-Through Hole 3watt 1ohm 5% Axial RoHS Compliant: Yes
Stackpole ElectronicsRSMF3JT1R00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Wirewound 1 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL Thru-Hole T/R
Stackpole ElectronicsRSF2JT1R00
RSF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 1Ohm 2W
Descriptions
Descriptions de Vishay CW02C1R000JS70 fournies par ses distributeurs.
Res,metal Alloy,1Ohms,5+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc |Vishay CW02C1R000JS70
RES WIREWOUND 1 OHM 2.5W +/-5% HI-TEMP AXIAL
RES 1 OHM 5% 3.25W SILICONE WW