Vishay CMF559M0900FKBF
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 9.09e+06ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF559M0900FKBF.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 8.2e+06ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 8.45e+06ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 9100000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9760000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 9100000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteOF915JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.5W, 9100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF559M0900FKBF fournies par ses distributeurs.
Resistor,metal Film,9.09Mohms,250Wv,1+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc |Vishay CMF559M0900FKBF
Axial Axial CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 9.09MOhms ±100ppm/C
RES 9.09M OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55 9.09M 1% T-1 B14