Vishay CA4060140R0JS73
Res Wirewound 140 Ohm 5% 2.4W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL Thru-Hole T/R
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CA4060140R0JS73.
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP6-1879354-4
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 130ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP6-1879354-5
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 150ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43J150
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 200V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP7WS150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 150ohm, 19.365V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CA4060140R0JS73 fournies par ses distributeurs.
RES 140 OHM 2.4W 5% AXIAL
CA-4060 140 5% S73