Vicor VTM48EF120T025A00
300 W 26 to 55 V Input 12 V Output 25 A Full V-I Chip VTM Current Multiplier
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vicor VTM48EF120T025A00.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-32.86%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2011-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
300 W 26 to 55 V Input 2 V Output 80 A Full V-I Chip VTM Current Multiplier
240 W 26 to 55 V Input 6 V Output 40 A Full VI-Chip VTM Current Multiplier
VTM48 Series 12 V 37.5 A 300 W 2.05 MHz Through Hole Integrated Power Module
Descriptions
Descriptions de Vicor VTM48EF120T025A00 fournies par ses distributeurs.
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 6.5V to 13.8V 25A 300W 60-Pin Full-Chip
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Func, 1 Channel, Hybrid
Sine Amplitude Converter 1-OUT 12V 25A 300W Surface Mount 18-Pin Full Chip
Remote On/Off 300W 25A 12V 1 55V 26V