VCC VAOL-S8SYGC-2012511-C
Green 0805 140° 41 mcd 2 V 20 mA Surface Mount Flat Top LED
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour VCC VAOL-S8SYGC-2012511-C.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet6 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2014-06-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-06-16
LTD Date2016-06-16
Pièces détachées
LED Uni-Color Yellow Green 575nm 2-Pin Chip 0805(2012Metric) T/R
0805 SMT LED, YELLOWGREEN, ALINGAP, WATER CLEAR LENS, 140 DEG VIEWING ANGLE
LED Uni-Color Red Orange 2-Pin Chip 0805(2012Metric) T/R
Super Red 2 x 1.25 mm 085 140° Water Clear 25 mcd 1.7 V PCB Surface Mount LED
Red 2 x 1.25 mm 0805 140° Water Clear 9 mcd 2 V PCB Surface Mount LED
LED Uni-Color Yellow 591nm 2-Pin Chip 0805(2012Metric) T/R
Descriptions
Descriptions de VCC VAOL-S8SYGC-2012511-C fournies par ses distributeurs.
Led Smt 0805 2V 17Mcd 140Deg Yellow/Green 3K / Vcc
T&R SMT LED 0805 PKG SIZE GRN 2.0V 20MA