VBsemi SQD50P08-25L-GE3-VB
P¡ªchannel, -100V, -50A, Rds(on), 22M¦¸@10V, 26M¦¸@4.5V, 20VGS(¡ÀV), -2VTH(V) , TO252
Prix et stock
Descriptions
Descriptions de VBsemi SQD50P08-25L-GE3-VB fournies par ses distributeurs.
100V 50A 17mΩ@10V 1 Piece P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS