United Chemi-Con KME50VB221M10X16LL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
Obsolete
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 24 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con KME50VB221M10X16LL fournies par ses distributeurs.
Minature Radial Cap, 50V, 220u
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:General Purpose; Voltage Rating:50VDC; Capacitor Dielectric Material:Aluminum Electrolytic; Operating Temperature Range:-55 C to +105 C; Capacitance:220uF RoHS Compliant: No