United Chemi-Con EMVL500ADA2R2MD60G
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 50V 20%( 4 X 5.7mm) SMD 11mA 3000h 105C T/R
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Electro Sonic
Pièces détachées
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUA 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEEHC1H2R2R
Panasonic EEEHC1H2R2R - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Wurth Elektronik865230640006
WCAP-AS5H Aluminum Electrolytic Capacitors
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUQ 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
United Chemi-ConEMVE630ADA2R2MD55G
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 63V 20%( 4 X 5.2mm) SMD 12mA 1000h 105C Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMVL500ADA2R2MD60G fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Surface Mount, 1717
SERIES: MVL; VOLT: 50; CAP: 2.2; DIA X LENGTH: 4X5; PACKAGING: TAPED
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD