United Chemi-Con EMVL350ADA100ME60G
Cap Aluminum 10uF 35V 20% (5 X 5.7mm) SMD 25mA 3000h 105°C T/R
Obsolete
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Pièces détachées
PanasonicEEEHC1V100R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HC 35V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUA 35V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUA 25V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 10UF 35V; 35V 20%, SMD; Case / Package:Radial Can
Wurth Elektronik865230542002
WCAP-AS5H Aluminum Electrolytic Capacitors
United Chemi-ConEMLF350ADA100ME73G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, 2321
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMVL350ADA100ME60G fournies par ses distributeurs.
10uF 35V 25mA@120Hz ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2121
Taped / Capacitor, Aluminum, 35 V, Cap.10 , Dia.5 , Leng.5