United Chemi-Con EMVL160ADA101MF80G
Cap Aluminum 100uF 16V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 81mA 3000h 105°C T/R
Obsolete
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.49%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Pièces détachées
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF 16 V, UA SERIES 3000H 6.3 (DIA.) X 7.7MM
PanasonicEEEHC1C101XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HC 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
UL Series 100 uF 16 V 105°C Ø6.3 x 7.7mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCB 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMLA160ADA101MF61G
100uF 16V 140mA@100kHz ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Wurth Elektronik865230345005
WCAP-AS5H Aluminum Electrolytic Capacitors
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMVL160ADA101MF80G fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 2626
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 16 Volt
100¦ÌF 16V ¡À20% 3000h@ 105¡ãC 81mA@ 120Hz,87.48mA@ 100kHz 6.6mm*6.6mm*8mm