United Chemi-Con EMVA6R3ADA331MF80G
Cap Aluminum Lytic 330uF 6.3V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 135mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
element14 APAC
Electro Sonic
Future Electronics
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Pièces détachées
PanasonicEEE-0JA331XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 6.3V 330muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-0JA331XAP
Panasonic EEE0JA331XAP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 6.3V 330muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFPJ331XAP
Cap Aluminum Lytic 330uF 6.3V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.16 Ohm 600mA 2000h 105C Automotive T/R
Cornell DubilierAVE337M06X16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 6.3V 330muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 6.3V 330muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMVA6R3ADA331MF80G fournies par ses distributeurs.
330uF 6.3V 135mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 2626
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 330UF, 6.3V, 20%, SMD; Capacitor Case / Package:Radial Can - SMD; Capacitance:330µF; Voltage(DC):6.3V; ESR:-; Lifetime @ Temperature:2000 hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:MVA Series; MSL:- RoHS Compliant: Yes