United Chemi-Con EMLE250ADA101MHA0G
100uF 25V 116mA@120Hz ±20% SMD, D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Obsolete
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-09-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Pièces détachées
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCB 25V 100muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMVL250ADA101MHA0G
Cap Aluminum 100uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 116mA 5000h 105°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMLF250ADA101MHA0G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, 3533
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUA 25V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMZE250ADA101MF90G
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20%( 6.3 X 8.7mm) SMD 230mA 8000h 105C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUL 25V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMLE250ADA101MHA0G fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25Volts 100uF 8X10