United Chemi-Con EKMM161VSN221MP20S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 160V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
United Chemi-Con
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
IHS
Electro Sonic
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EKMM161VSN221MP20S fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum 220uF 160V 20% (22 X 20mm) Snap-In 10mm 810mA 3000h 105C
EKM series 160V 220uF 105'C 22x20 Snap in Aluminum Electrolytic Capacitor