Uniroyal 25121WF3322T4E
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 33.2kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Prix et stock
Descriptions
Descriptions de Uniroyal 25121WF3322T4E fournies par ses distributeurs.
33200¦¸ ¡À1% 1W 2512