Uniroyal 25121WF2803T4E
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 280kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Prix et stock
Descriptions
Descriptions de Uniroyal 25121WF2803T4E fournies par ses distributeurs.
280K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512