TXC AV-30.000MAGJ-T
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm Automotive 4-Pin SMD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TXC AV-30.000MAGJ-T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Farnell
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-04-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
CTS Components403C35D30M00000
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin CSMD T/R
CTS Components403C35D27M00000
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
CTS Components403C35D28M63636
Crystal 28.63636MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 30.0000Mhz 18Pf Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-30.000MHZ-B4-F-T
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD / 27.12 MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Descriptions
Descriptions de TXC AV-30.000MAGJ-T fournies par ses distributeurs.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
CRYSTAL, 30MHZ, 18PF, 3.2 X 2.5MM
Crystals 30.00MHz 30ppm 18pF -40 to 85C
CRYSTAL, 30MHZ, 18PF, 3.2 X 2.5MM; Product Range:AV Series; Frequency Nom:30MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Frequency Tolerance + / -:30ppm; Crystal Case:SMD, 3.2mm x 2.5mm; Load Capacitance:18pF; Operating Temperature Max:85°C