TXC AU-40.000MDE-T
Oscillator XO 40MHz ±50ppm CMOS 55% 1.8V Automotive 4-Pin SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TXC AU-40.000MDE-T.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 13 ans
TXC SCT
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2018-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
MEMS Oscillator, 3.0V, 0C-70C, 50ppm 4 VDFN 3.2x5.0x0.9mm T/R RoHS Compliant: Yes
MEMS OSC, LVCMOS, 40MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm
Silicon Lab501JAA40M0000CAF
MEMS Oscillator, CMEMSr, Si50x Series, 40 MHz, 50 ppm, 3.3 V, SMD, 3.2mm x 2.5mm, CMOS
Oscillator XO 40MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Medical 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 42.5MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3V 4-Pin QFN SMD T/R
Descriptions
Descriptions de TXC AU-40.000MDE-T fournies par ses distributeurs.
CRYSTAL OSCILLATOR, CMOS, 40MHZ, SMD
CMOS Output Clock Oscillator, 40MHz Nom
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
CRYSTAL OSCILLATOR, CMOS, 40MHZ, SMD; Fr; CRYSTAL OSCILLATOR, CMOS, 40MHZ, SMD; Frequency:40MHz; Frequency Tolerance:-; Supply Voltage Min:1.8V; Supply Voltage Max:3.3V; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:SMD; No. of Pins:4; Operating Temperature Min:-40°C
Crystal Oscillator, Cmos, 40Mhz, Smd; Frequency Nom:40Mhz; Frequency Stability +/-:50Ppm; Oscillator Case:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm; Supply Voltage Nom:1.8V; Product Range:Au Series; Operating Temperature Min:-40°C; Frequency:40Mhz Rohs Compliant: Yes |Txc AU-40.000MDE-T