TXC AU-12.288MBE-T
Oscillator XO 12.288MHz ±50ppm CMOS 55% 3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TXC AU-12.288MBE-T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Future Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.52%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2011-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
MEMS Oscillator, 12.288 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1001
Low Power Programmable Oscillator 12.288MHz 3.3V 4-Pin Surface Mount
Low Power Programmable Oscillator 12.288MHz 1.8V 4-Pin Surface Mount
ECS InternationalECS-1633-120-BN-TR
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de TXC AU-12.288MBE-T fournies par ses distributeurs.
Series AU 12.288MHz 3.3Volt 50ppm -40C to 85C Standard Clock Oscillators
CMOS Output Clock Oscillator, 12.288MHz Nom
CRYSTAL OSCILLATOR, CMOS, 12.288MHZ, SMD
3.3V ¡À50ppm 12.288MHz 3.2mm*2.5mm*1.1mm
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
Oscillator, 12.288Mhz, 3.2 X 2.5Mm, Cmos; Rango De Producto:Serie Au; Frecuencia Nom.:12.288Mhz; Estabilidad De Frecuencia +/-:50Ppm; Tensión De Alimentación Nom.:3.3V; Encapsulado Del Oscilador:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm |Txc AU-12.288MBE-T
CRYSTAL OSCILLATOR, CMOS, 12.288MHZ, SMD; CRYSTAL OSCILLATOR, CMOS, 12.288MHZ, SMD; Frequency:12.288MHz; Frequency Tolerance:-; Supply Voltage Min:1.8V; Supply Voltage Max:3.3V; Load Capacitance:30pF; Oscillator Mounting:SMD; No. of Pins:4; Operating Temperature Min:-40°C