TXC 8Z-26.000MAAJ-T
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 26MHz Nom
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TXC 8Z-26.000MAAJ-T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 17 ans
Newark
TME
TXC SCT
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2008-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Crystal, Microprocessor, 25 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 3.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS2
Crystal 26MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 2-Pin HC-49/US Thru-Hole T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
Crystal 26MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de TXC 8Z-26.000MAAJ-T fournies par ses distributeurs.
2.5x2.0 Timing XTAL 26 MHz 30ppm 30ppm -20 to 70C 18pF
XTAL, 26.000MHZ, 18PF, SMD, 2.5X2.0; Frequency:26MHz; Frequency Tolerance:± 30ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Stability:± 30ppm; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Crystal Mounting Type:SMD; Crystal Case Type:2.5mm x 2mm; No. of Pins:4; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Series:8Z