TXC 7A-18.432MBBK-T
Crystal 18.432MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TXC 7A-18.432MBBK-T.
Upverter
Datasheet1 pageIl y a 17 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 20MHz Nom
Crystal 16.9344MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 18.432MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
ECS InternationalECS-184-18-9X
Crystal 18.432MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-184-18-9
Crystal 18.432MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole
ECS InternationalECS-200-18-9X
Crystal 20MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
Descriptions
Descriptions de TXC 7A-18.432MBBK-T fournies par ses distributeurs.
CRYSTAL, 18.432MHZ, 20PF, 5MM x 3.2MM; Frequency:18.432MHz; Frequency Tolerance:
CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF SMD
5.0x3.1 XTAL 30ppm 30ppm 12pF