TXC 7A-11.0592MBBK-T
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TXC 7A-11.0592MBBK-T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Upverter
Chaîne d'approvisionnement
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2015-07-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2021-12-31
Pièces détachées
Crystal 10MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
5.0x3.2 Glass Seal MHz Quartz Xtal -2pad / Ceramic, +/-50ppm @25C, +/-50ppm (-20
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole T/R
ECS InternationalECS-110.5-18-9X
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-100-18-9X
Crystal 10MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
Descriptions
Descriptions de TXC 7A-11.0592MBBK-T fournies par ses distributeurs.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 11.0592MHz Nom